Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

mājaslapas, kas sniedz rezultātus

Mājaslapas programmēšana

Mājaslapas izstrāde nereti šķiet dārgs un laikietilpīgs process, taču mūsdienās prāvs naudas žūksnis un milzu pacietība vairs nav obligātas prasības, lai iegūtu savu web lapu. Pragmatik piedāvā ātru, ērtu un kvalitatīvu mājaslapu izveidi, izmantojot mūsu iestrādnes un pielāgojot tās Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Mūsu radītie risinājumi ir vienlīdz ērti un vizuāli pievilcīgi gan aplūkojot tos pārlūkos, gan mobilajās ierīcēs, pie tam piedāvātā mājaslapas cena iepriecinās tos, kam svarīga finansu līdzekļu optimizācija.

Divu veidu mājaslapu iestrādnes

Pragmatik ir divu veidu majaslapu iestrādnes, kas izveidotas tā, lai būtu pielāgojamas teju ikviena uzņēmuma vajadzībām – ar horizontālu vai vertikālu izvelni.

Tapat šī risinājuma ietvaros varam izveidot e-komercijas platformu Jūsu produkta tidzniecībai internetā. Apzinoties, ka ne visiem nepieciešama weblapa ar vairakām izvelnēm un funkcionalitātēm, veidojam arī pavisam vienkaršas vizītkartes tipa lapas, kurās apkopota vien svarīgākā informācija, ko vēlaties nodot savas mājaslapas lapas apmeklētājiem.

Mājaslapas process

Weblapas radīšana ir visnotaļ komplicēts, daudzu darbību kopums, kas nereti nozīmē ilgu plānošanas posmu, struktūras uzmetumu veidošanu un skiču zīmešanu. Ar Pragmatik esam jau spēruši vairākus soļus uz priekšu mājaslapas izveides procesā, pirms to piedāvāt klientiem, tāpēc spējam nodrošināt ātru izstrādes laiku. Arī majaslapas cena ir klientiem draudzīgāka, jo mūsu risinājums ir viegli pielāgojams dažādām vajadzībām.

Responsīva mājaslapas programmēšana

Ikviena no mūsu radītajām mājaslapām ir responsīva – tā vienlīdz labi atainosies gan datoru interneta parlūkos, gan mobilajās ierīcēs. Tāpat uzskatām, ka jebkurai majaslapai jāpiemīt tadām mūsdienīgam funkcijām, kā iespēja aplūkot Jūsu uzņēmuma atrašanās vietu kartē, ērti piezvanīt no mobilās ierīces vai nosūtīt ziņu, izmantojot kontaktformu.

Esam pierādījuši sevi kā uzticams sadarbības partneris mājaslapu izstrādē jau vairākus gadus. Ik dienas strādājam pie jaunu web lapu izstrādes dažādu jomu pārstāvjiem, uzklausot viņu vajadzības un konsultējot par labāko risinājumu.