Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

Pragmatik business

Mājas lapu izstrāde

Kas ir Pragmatik Business?

Pragmatik Business mājaslapas risinājums ir standartizēts, pilnvērtīgs mājaslapas risinājums, kas ir viens no konkurētspējīgākajiem mājaslapu risinājumiem tirgū.

Šo mājaslapas variantu bieži izvēlās mazi vai vidēji uzņēmumi, kuriem ir nepieciešamība pilnīgi atspoguļot savu darbību internetā. Šo varētu pielīdzināt vairāku sadaļu brošūras lapai, tikai digitālā formātā.

Īsumā

 • icon Zema cena
  no 900 eur
 • icon Īss izstrādes termiņš
  ~ 4 nedēļas
 • icon Mobile first dizains
  responsīvs dizains
 • icon Bezmaksas hostings
  3 mēneši
 • icon Iespēja tulkot saturu
  bez ierobežojuma
 • icon Iespēja mainīt saturu bez programmētāja
  protams
Saņemt piedāvājumu
person-img

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773

Šis nav DIY (dari pats) risinājums kā Squarespace / Wix / Mozello, bet jūs saņemsiet pakalpojumu, kas ietver vietnes dizaina un tehnisko izstrādi. To nodrošina mūsu aģentūras profesionāļi: projektu vadītāji, dizaineri un programmētāji. Satura izstrādi var iegādāties atsevišķi un pamatpakalpojumā tas netiek nodrošināts.

Lai dizaina paraugu ritinātu uz leju un augšu,
novietojiet uz tā kursoru.

Kas ietilpst pragmatik business risinājumā?

Jūsu mājaslapa tiks aprīkota ar vairākām mājaslapas sadaļām kurās varēsiet pilnībā pasniegt savu uzņēmumu (sadaļu skaits nav ierobežots)

Jūsu mājaslapas sākumlapa ir tās pirmā iespēja apmeklētājiem radīt pirmo iespaidu par jūsu uzņēmumu. Tā būtu pievilcīga, atmiņā paliekoša lapa, kas var saturēt vizuāli pievilcīgu galveno attēlu vai attēlus, saistošu virsrakstu, izteiksmīgu saukli un uzrunu. Sekundārajos sākumlapas blokos var ietvert faktus un skaitļus, kas raksturo jūsu uzņēmuma spēju un kapacitāti par jūsu uzņēmumu, piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem, un iedrošināt apmeklētājus veikt kādu tālāku darbību, lai iepazītu jūsu uzņēmumu piemēram, kā piem. uzzināt vairāk par jūsu sniegtajiem pakalpojumiem vai produktiem.

Replicējama sadaļa uz kā bāzes var veidot gan pakalpojumu aprakstošas lapas, gan Par mums jeb uzņēmuma aprakstošu sadaļu vai citas informatīvas lapas.

Mājaslapā varēsiet hronoloģiskā veidā pasniegt sava uzņēmuma jaunumus un ar tiem dalīties sociālajos tīklos. Tāpat tos varēsiet kategorizēt un filtrēt pēc dažādām tēmām.Mājaslapā būs pieejama arī kontaktforma ar kuras palīdzību lietotāji varēs sazināties ar uzņēmumu. Aizpildot formu tā tiks nosūtīta uzņēmuma pārstāvim / -jiem uz epastu. Mājaslapas satura vadības sistēmā būs iespēja norādīt epastu adreses uz kuru / -ām sūtīt formas ziņas. Drošības pēc mājaslapas satura vadības sistēmā arī būs aplūkojamas visas caur formu nosūtītas ziņas. Visas formas tiks aizsargātas pret ļaunprātīgu 3. pušu ziņu sūtīšanu un citām darbībām. Formas lauki: vārds, uzvārds, telefons, e-pasts, ziņa / jautājums.

Visus bloga rakstus varēsi noformēt pēc sirds patikas – formatēt saturu, pievienot bildes, iegult YT video utml.

Bez standarta kontaktinformācijas (telefoni, epasti, rekvizīti) kontaktu sadaļas apmeklētājiem, tiks piedāvāta iespēja jūsu biroju apskatīt Google kartē, kā arī to atvērt aplikācijās Waze un / vai Google Maps un automātiski iestatīt kartē norādīto adresi kā galamērķi.

Pēc nepieciešamības varam piedāvāt izstrādāt citus izklājumus (piem. Produktu katalogu, pārskata, salīdzinājuma sadaļas utml.), lai variet atspoguļot savu informāciju pēc iespējas efektīvāk.

Interneta veikala globālās īpašības

Visas mūsu mājaslapas, tajā skaitā arī interneta veikali tiek veidoti tā, lai jūs varētu veikt pilnvērtīgu digitālo mārketingu un ne tikai

icon

Google Analytics

Mēs integrējam Google Analytics, kas ļauj veikt detalizētu mājaslapas apmeklējuma analīzi. Tas nodrošina jums ieskatu par apmeklētāju skaitu, uzvedību un citiem analīzes rādītājiem, kas palīdzēs jums labāk saprast savu mērķauditoriju un mārketinga efektivitāti.

icon

Sociālo mediju atbalsts

Mēs integrējam sociālo mediju funkcionalitāti, lai jūs varētu viegli dalīties ar saturu no mājaslapas sociālajos tīklos. Tas palīdz palielināt jūsu mārketinga iespējas un sasniedzamo auditoriju.

icon

Mobilajiem ierīcēm draudzīgs dizains

Mūsu mājaslapas ir izstrādātas, lai būtu efektīvi pielāgotas mobilajām ierīcēm, jo mūsu laikmetā mobilā ierīce ir galvenais instruments caur ko lietotāji pārlūko internetu. Tāpēc mēs nodrošinam lietotājiem labu pieredzi neatkarīgi no tā, vai tie apmeklē mājaslapu no datora, viedtālruņa vai planšetdatora

icon

Wordpress satura vadības sistēma

Izmantojot Wordpress, mēs nodrošinām ērtu un pielāgojamu satura vadības sistēmu jūsu biznesa vajadzībām. Tas ļauj jums viegli rediģēt un atjaunināt saturu, pievienot jaunumus un pārvaldīt mājaslapu bez tehniskās ekspertīzes.

icon

SEO optimizācija

Mūsu mājaslapas tehniski un semantiski atbilst vispārējām SEO vadlīnijām, kas palīdz jūsu mājaslapai būt vieglāk atrodamai meklētājprogrammās (piem. Google). Tas ietver pareizu HTML struktūru, optimizētu lapu ātrumu, iespēju ievadīt pareizus metadatus un citus SEO aspektus.

icon

OWASP Top 10 aizsardzība

Mēs nodrošinām pienācīgu aizsardzību pret populārākajiem drošības apdraudējumiem, kas tiek identificēti OWASP (Atvērtās Web lietojumprogrammu drošības projekts) Top 10 sarakstā. Tas palīdz novērst hakeru uzbrukumus, datu noplūdes un citas drošības problēmas, nodrošinot jums un jūsu apmeklētājiem uzticamu un drošu mājaslapas pieredzi.

icon

Garantija

jāapzinās, ka neviena sistēma nav 100% atkļūdota un tāpēc kļūdas, kuras ir radušās mūsu vainas dēļ, labojam 1 gadu no projekta nodošanas - pieņemšanas.

icon

GDPR atbilstība

Mēs palīdzēsim jums ievērot Vispārējās Datu aizsardzības regulas (GDPR) prasības, lai nodrošinātu, ka jūsu mājaslapa ir saderīga ar datu aizsardzības noteikumiem. Tas ietver piemērotu datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes procedūru ieviešanu.

Satura fromatēšanas iespējas

Bagātīgs instrumentārijs ar kuru pasniegt saturu, lai mājaslapas apmeklētājiem to viegli būtu patērēt

WYSIWYG satura editors, ļauj jums ievadīto tekstu formatēt ar sekojošām iespējām

Treknraksts

Slīpraksts

Pasvītrojums

Hipersaite

Nummurēts saraksts

Nenummurets saraksts

Teksta pielidzinājums malai

Treknraksta apakšsvītra

Atgriest vienu labojumu atpakaļ

Viens labojums uz priekšu

Šīs formatēšanas iespējas veicina lietotājam draudzīgu rediģēšanas pieredzi un ļauj lietotājiem izveidot vizuāli pievilcīgu un labi strukturētu saturu, nemaz nerakstot HTML vai CSS kodu manuāli.

Informācijas bloki ar ko varēsiet pasniegt informāciju 2 kolonnās vai savādāk

Kas ietilpst pragmatik one page mājaslapas cenā

icon

Profesionāls, mūsdienīgs, askētisks dizains

icon

Mobile-first risinājums, populārākais satura pārlūkošanas veids mūsdienās

icon

Satura vadības sistēma ar kuras palīdzību varēsi atjaunot informāciju

icon

W3C standartiem atbilstoša mājaslapa

icon

Meklētājservisiem draudzīgs

icon

Bezmaksas hostings 3 mēnešiem

Cik izmaksās mājaslapa?

Ir vairāki apstākļi kas ietekmēs jūsu mājaslapas izmaksas

 • Mājaslapā publicējamais saturs

  Vai jums ir pilns mājaslapā publicējamais saturs strukturētā veidā  (t.sk. Saturs un bildes)

 • Zīmols un zīmola grāmata

  Vai jums ir mūsdienīgs zīmols un zīmola grāmata, kas paredz vairāk kā logo lietojumu, bet ir izstrādāta grafiskā valoda kādā jūsu uzņēmums komunicē

Apzinamies, ka jūs katru dienu neveidojat mājaslapas un reklāmas materiālus. Tāpēc mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un konsultēt, lai jūs varētu saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim jums saprast, kā strukturēt saturu un efektīvi to prezentēt, kur likt uzsvarus un izmantot aicinājumus uz rīcību, lai jūsu mājaslapa būtu rūpīgi pārdomāts instruments.

Sazināties tulīt

Kā tikt pie pragmatik one page mājaslapas?

Pragmatik One Page izveides procesa soļi

 • Rakstiet vai zvaniet

 • Izrunājam velmes, mēs izveidojam piedāvājumu un vienojamies par izmaksām

 • Parakstam līgumu

 • Iesūtiet / gatavojam saturu, zīmola grāmatu vai vismaz logo vektorgrafikā

 • Veidojam projekta vizuālo izskatu

 • Programmējam

 • Testējam, atkļūdojam

 • Ievadam bāzes saturu, nododam piekļuves jums, lai variet ievadīt visu saturu

 • Palaižam lapu produkcijā

Apzinamies, ka jūs katru dienu neveidojat mājaslapas un reklāmas materiālus. Tāpēc mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un konsultēt, lai jūs varētu saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim jums saprast, kā strukturēt saturu un efektīvi to prezentēt, kur likt uzsvarus un izmantot aicinājumus uz rīcību, lai jūsu mājaslapa būtu rūpīgi pārdomāts instruments.

Citi pakalpojumi par kuriem vērts padomāt

service-icon

Bilžu izveide

service-icon

Teksta izstrāde

service-icon

Dizains

service-icon

Hostings

service-icon

SEO

service-icon

Video izveide

Sazinies ar mums

Sniegsim Tev nepieciešamo konsultāciju!

Sveiki! Es palīdzēšu izvēlēties piemērotāko risinājumu, kā arī sniegšu bezmaksas konsultāciju par jebkuru no Pragmatik pakalpojumiem.

person-image

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773 info@pragmatik.lv
cta-bubble

Kapēc izvēlēties pragmatik

Pragmatik - profesionāls partneris virtuālā tēla izstrādē

Jau vairākus gadus Pragmatik īsteno visdažādākos digitālos risinājumus Latvijas jaudīgākajiem uzņēmumiem, un mājas lapu izstrāde ir mūsu ikdiena, tieši tāpēc mēs zinām, kas būs piemērotākais jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai tas izceltos un būtu ātri pamanāms plašajā un daudzveidīgajā interneta pasaulē.

Populāri jautājumi un atbildes

 1. Mājaslapas izstrāde sākas ar it kā pavisam vienkāršu un pašsaprotamu soli – jums jānoformulē, ar kādu mērķi vēlaties izveidot savu mājaslapu. Apsveriet, kādi būs mājaslapas mērķi.

  Vai tā vēstīs par jūsu produktu vai pakalpojumu?
  Vai tā rosinās kādām konkrētām darbībām?
  Vai tajā varēs iegādāties preces vai pakalpojumus?

  Rast atbildes uz šiem jautājumiem nepieciešams, lai saprastu, kādā virzienā tiks veidota mājaslapas arhitektūra. Tāpat ir būtiski identificēt, kas ir galvenie mērķi, kurus sasniegt palīdzēs jaunās mājaslapas izstrāde.

  Vai vēlaties veicināt klientu interesi un palielināt pārdošanas rezultātus?
  Vai vēlaties atsvaidzināt savu zīmolu un informēt par paplašināto produktu klāstu?
  Vai varbūt vēlaties iepazīstināt ar pavisam jaunu produktu, par ko vēl neviens nav dzirdējis?

 2. Nē, Tev nav jāmāk programmēt vai dizainēt. Patiesībā, Tev tik kaut nedaudz jāmāk lietot datoru un formatēt saturu MS Word. Pēc projekta izstrādes mūsu darbinieki Tevi apmācīs lietot mājaslapas satura vadības sistēmu.