Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

Pragmatik Ecommerce

Interneta veikalu izstrāde

Kas ir Pragmatik Ecommerce?

Pragmatik Ecommerce interneta veikala risinājums ir standartizēts, pilnvērtīgs interneta veikala risinājums, kas ir viens no konkurētspējīgākajiem ekomercijas risinājumiem tirgū.

Šo ekomercijas risinājumu bieži izvēlās mazi vai vidēji uzņēmumi vai arī uzņēmumi, kuri vēlās uzsākt tirdzniecību tiešsaistē. Šo varētu pielīdzināt jūsu veikalam vai filiālei, tikai tas atrodas digitālā telpā un kas strādā 24/7.

Īsumā

 • icon Zema cena
  no 2800 EUR
 • icon Īss izstrādes termiņš
  ~ 1 mēnesis
 • icon Mobile first dizains
  responsīvs dizains
 • icon Bezmaksas hostings
  3 mēneši
 • icon Iespēja tulkot saturu
  bez ierobežojuma
 • icon Iespēja mainīt saturu bez programmētāja
  protams
 • icon E-komercijas platforma
  WooCommerce
Saņemt piedāvājumu
person-img

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773

Šis nav DIY (dari pats) risinājums kā Squarespace / Wix / Mozello, bet jūs saņemsiet pakalpojumu, kas ietver vietnes dizaina un tehnisko izstrādi. To nodrošina mūsu aģentūras profesionāļi: projektu vadītāji, dizaineri un programmētāji. Satura izstrādi var iegādāties atsevišķi un pamatpakalpojumā tas netiek nodrošināts.

Lai dizaina paraugu ritinātu uz leju un augšu,
novietojiet uz tā kursoru.

Kas ietilpst cenā? / Ko es saņemšu?

Mūsu piedāvātajā ekomercijas komplektā ietilpst

Vairāku līmeņu katalogs ar filtriem

Interneta veikala funkcionalitātē būs iekļauts vairāku līmeņu katalogs, kas ļaus organizēt produktus hierarhiskā struktūrā. Filtri tiks nodrošināti, lai lietotāji varētu veikt precīzu produktu atlasi, izmantojot dažādus atribūtus un specifikācijas.

Produkti ar atribūtiem

Interneta veikals ļaus pievienot un pārvaldīt produktus, kam piemīt dažādi atribūti. Tas nozīmē, ka jūs varēsiet norādīt produktie dažādas īpašības un to variantus, piemēram, krāsām, izmēriem, materiāliem utt.

Preču pasūtīšana / izrakstīšanās (checkout)

Interneta veikals nodrošinās lietotājiem iespēju pasūtīt preces, ieliekot tās grozā un turpināt pasūtījuma procesu, veicot izrakstīšanās soļus (izvēlēties piegādes un apmaksas iespējas, līdz gatavam pirkumam).

Reģistrēta lietotāja vide

Risinājumā ir iekļauta reģistrēta lietotāja funkcionalitāte, kurā lietotāji varēs pārvaldīt savu kontu un tas ietvers informāciju par lietotāja pasūtījumu vēsturi, atvērtajiem pasūtījumiem, profilu, adresēm, piegādes adresēm utt.

Pirkt kā viesis

Interneta veikalā būs iespēja veikt pirkumu arī kā viesim, bez nepieciešamības reģistrēties vai izveidot kontu. Tas nodrošinās ātru un vienkāršu iepirkšanās procesu tiem, kuri nevēlas vai nepieciešamības gadījumā nav gatavi izveidot kontu.

Automātiska rēķina ģenerēšana

Interneta veikals automātiski ģenerēs un nosūtīs rēķinus klientiem pēc pasūtījuma veikšanas. Tas nodrošinās ērtu un automatizētu veidu, kā nodrošināt maksājumu informāciju.

Maksājumu sistēmas pieslēgšana / ieviešana

Interneta veikala pamatkomplektā ir nodrošināta integrācija ar vienu maksājumu sistēmu no populārākajiem apmaksas veidiem, kas ļaus klientiem veikt drošus un ērtus maksājumus par pasūtītajām precēm. Tas ietvers integrāciju ar populārām maksājumu vārtu (gateway) un kartes apstrādes pakalpojumu sniedzējiem.

Piegādes sistēmas pieslēgšana / ieviešana

Interneta veikals piedāvās integrāciju ar piegādes sistēmām, kas ļaus veiksmīgi izpildīt un apstrādāt pasūtījumu piegādes procesu. Tas nodrošinās ērtu un efektīvu produktu piegādi klientiem.

Satura sadaļas

Interneta veikala risinājums nodrošina iespēju veidot satura sadaļas, piemēram, "Par mums", "Jaunumi", "Kontakti", "Noteikumi" un citas līdzīgas sadaļas. Tas ļaus jums sniegt papildu informāciju un saziņas iespējas ar klientiem, nodrošinot pilnīgu un informatīvu veikala pieredzi.

Kas ietilpst Pragmatik Ecommerce interneta veikala risinājumā?

Mūsu piedāvatajā ekomercijas komplektā ietilpst

Iespējas paplašināt funkcionalitāti pēc jūsu vēlmēm un nepieciešamības

Interneta veikala funkcionalitātē būs iekļauts vairāku līmeņu katalogs, kas ļaus organizēt produktus hierarhiskā struktūrā. Filtri tiks nodrošināti, lai lietotāji varētu veikt precīzu produktu atlasi, izmantojot dažādus atribūtus un specifikācijas.

Populārākie apmaksas veidi interneta veikalos

service-logo service-logo service-logo service-logo
service-logo service-logo service-logo service-logo service-logo service-logo service-logo service-logo
wallet-img
truck-img
service-logo service-logo service-logo service-logo

Populārākie piegādes nodrošinātāji interneta veikalos

service-logo service-logo service-logo service-logo

Populārākie salīdzināšanas portāli

monitor-img
service-logo service-logo

Interneta veikala globālās īpašības

Visas mūsu mājaslapas, tajā skaitā arī interneta veikali, tiek veidoti tā, lai jūs varētu veikt pilnvērtīgu digitālo mārketingu un ne tikai

icon

Mobilajiem ierīcēm draudzīgs dizains

Mūsu mājaslapas ir izstrādātas, lai būtu efektīvi pielāgotas mobilajām ierīcēm, jo mūsu laikmetā mobilā ierīce ir galvenais instruments caur ko lietotāji pārlūko internetu. Tāpēc mēs nodrošinam lietotājiem labu pieredzi neatkarīgi no tā, vai tie apmeklē mājaslapu no datora, viedtālruņa vai planšetdatora.

icon

Wordpress satura vadības sistēma

Izmantojot Wordpress, mēs nodrošinām ērtu un pielāgojamu satura vadības sistēmu jūsu biznesa vajadzībām. Tas ļauj jums viegli rediģēt un atjaunināt saturu, pievienot jaunumus un pārvaldīt mājaslapu bez tehniskās ekspertīzes.

icon

SEO optimizācija

Mūsu mājaslapas tehniski un semantiski atbilst vispārējām SEO vadlīnijām, kas palīdz jūsu mājaslapai būt vieglāk atrodamai meklētājprogrammās (piem. Google). Tas ietver pareizu HTML struktūru, optimizētu lapu ātrumu, iespēju ievadīt pareizus metadatus un citus SEO aspektus.

icon

Sociālo mediju atbalsts

Mēs integrējam sociālo mediju funkcionalitāti, lai jūs varētu viegli dalīties ar saturu no mājaslapas sociālajos tīklos. Tas palīdz palielināt jūsu mārketinga iespējas un sasniedzamo auditoriju.

icon

Google Analytics

Mēs integrējam Google Analytics, kas ļauj veikt detalizētu mājaslapas apmeklējuma analīzi. Tas nodrošina jums ieskatu par apmeklētāju skaitu, uzvedību un citiem analīzes rādītājiem, kas palīdzēs jums labāk saprast savu mērķauditoriju un mārketinga efektivitāti.

icon

GDPR atbilstība

Mēs palīdzēsim jums ievērot Vispārējās Datu aizsardzības regulas (GDPR) prasības, lai nodrošinātu, ka jūsu mājaslapa ir saderīga ar datu aizsardzības noteikumiem. Tas ietver piemērotu datu vākšanas, uzglabāšanas un apstrādes procedūru ieviešanu.

icon

OWASP Top 10 aizsardzība

Mēs nodrošinām pienācīgu aizsardzību pret populārākajiem drošības apdraudējumiem, kas tiek identificēti OWASP (Atvērtās Web lietojumprogrammu drošības projekts) Top 10 sarakstā. Tas palīdz novērst hakeru uzbrukumus, datu noplūdes un citas drošības problēmas, nodrošinot jums un jūsu apmeklētājiem uzticamu un drošu mājaslapas pieredzi.

icon

Garantija

Jāapzinās, ka neviena sistēma nav 100% atkļūdota un tāpēc kļūdas, kuras ir radušās mūsu vainas dēļ, labojam 1 gadu no projekta nodošanas - pieņemšanas.

icon

W3C standartiem atbilstoša mājaslapa

E-komercijas platforma tiek izstrādāta, ņemot vērā W3C (World Wide Web Consortium) standartus, kas nodrošina augstu kvalitāti un saderību ar dažādiem interneta pārlūkiem un ierīcēm.

icon

Lighthouse 80+ novērtējums

Lighthouse ir rīks, kas novērtē tīmekļa vietņu veiktspēju un sniedz rekomendācijas par to, kā uzlabot vietnes ātrumu, pieejamību un lietojamību. E-komercijas platforma tiecas iegūt vismaz 80+ novērtējumu, kas ir pazīme par augstu veiktspēju un optimizāciju.

Kā tikt pie Pragmatik Ecommerce mājaslapas?

Pragmatik ekomercijas interneta veikala izveides process

 • Rakstiet vai zvaniet

 • Izrunājam vēlmes, mēs izveidojam piedāvājumu un vienojamies par izmaksām

 • Parakstām līgumu

 • Iesūtiet / gatavojam saturu, zīmola grāmatu vai vismaz logo vektorgrafikā

 • Veidojam projekta vizuālo izskatu

 • Programmējam

 • Testējam, atkļūdojam

 • Ievadam saturu

 • Palaižam lapu produkcijā

Apzināmies, ka jūs katru dienu neveidojat mājaslapas un reklāmas materiālus. Tāpēc mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un konsultēt, lai jūs varētu saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim jums saprast, kā strukturēt saturu un efektīvi to prezentēt, kur likt uzsvarus un izmantot aicinājumus uz rīcību, lai jūsu mājaslapa būtu rūpīgi pārdomāts instruments.

Citi pakalpojumi, par kuriem vērts padomāt

service-icon

Hostings

service-icon

Tulkojums

service-icon

Teksta izstrāde

service-icon

Bilžu izveide

service-icon

Video izveide

service-icon

Satura ievade

Sazinies ar mums

Sniegsim Tev nepieciešamo konsultāciju!

Sveiki! Es palīdzēšu izvēlēties piemērotāko risinājumu, kā arī sniegšu bezmaksas konsultāciju par jebkuru no Pragmatik pakalpojumiem.

person-image

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773 info@pragmatik.lv
cta-bubble