Mājaslapas programmēšana

Mājaslapas izstrāde nereti šķiet dārgs un laikietilpīgs process, taču mūsdienās prāvs naudas žūksnis un milzu pacietība vairs nav obligātas prasības, lai iegūtu savu web lapu. Pragmatik piedāvā ātru, ērtu un kvalitatīvu mājaslapu izveidi, izmantojot mūsu iestrādnes un pielāgojot tās Jūsu uzņēmuma vajadzībām.
Lasīt vairāk

Mājaslapas dizaina izstrāde

Labs web dizains ir ļoti būtisks faktors lapas apmeklētāju uzticamības radīšanā. Ikvienai mājaslapai jāatspoguļo tā uzņēmuma vērtības un vizuālā identitāte, tāpēc uzsākot katru projektu ņemam vērā uzņēmuma prasības pret weblapas dizainu.
Lasīt vairāk

Logo un vizuālās identitātes izstrāde

Neviens zīmols nav iedomājams bez logo un tam pielāgotas vizuālās identitātes. Vizuālie materiāli, kas savstarpēji vizuāli sasaistīti gan web lapās, gan drukas materiālos nepieciešami, lai veicinātu Jūsu uzņēmuma atpazīstamību.
Lasīt vairāk

Mājaslapas tekstu izveide

Lai mājaslapa veiksmīgi pildītu savu informējošo funkciju, tai nepieciešams kvalitatīvs un viegli uztverams saturs - teksti, kas palīdzētu potenciālajiem klientiem izprast uzņēmuma darbības principus un piedāvāto pakalpojumu vai produktu nianses.
Lasīt vairāk

Bilžu izveide

Būtisks faktors veiksmīgas un peļņu nesošas mājaslapas izveidē ir kvalitatīvu attēlu izvietošana tajā. Ne visiem ir iespēja šādus attēlus radīt pašiem vai piesaistīt fotogrāfu šī uzdevuma veikšanai, tāpēc piedāvājam atbrīvot Jūs no raizēm par šo jautājumu.
Lasīt vairāk

Mājaslapas tehniskā apkope

Ja jūsu uzņēmumam jau ir mājaslapa, kurā novērojami funkcionalitātes traucējumi vai weblapas satura vadības sistēma ir novecojusi, Pragmatik piedāvā novērst šadas nepilnības.
Lasīt vairāk

Front-end programmēšana

Lai kāds būtu tās apmeklētāju skaits, mājaslapas dizainam, animācijām un funkcionalitātēm diezgan ātrā laikā jāveic noteiktās darbības, lai lapa būtu lietotājam lietderīga. Lai jūsu weblapa būtu lietotājiem ērta un uzrunātu pēc iespējas vairāk potenciālo klientu vai sadarbības partneru, vienmēr vērts vērsties pie profesionāļiem.
Lasīt vairāk

Back-end programmēšana

Ar IT jomu nesaistītam cilvēkam back-end programmēšanas koncepts var šķist nesaprotams un sarežģīts, bet labā ziņa ir tā, ka nav jāapgūst programmēšana, lai iegūtu apjausmu par to, kas ir tas ir. Ja esat uzņēmuma, kādas tā struktūrvienības vai projektu vadītājs, šādas zināšanas noteikti var noderēt un palīdzēt izsprast konkrētas vajadzības.
Lasīt vairāk

Drukas materiālu izstrāde

Kaut arī lielu daļu dzīves mūsdienās pavadām internetā, joprojām aktuāli ir arī drukātie reklāmas un prezentācijas materiāli. Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešama drukas materiālu maketēšana, uzticiet to profesionāliem dizaineriem.
Lasīt vairāk

Nestandarta risinājumu programmēšana

Uzņēmuma web lapas izstrāde prasa unikālu risinājumu? Pragmatik programmētāji uzņemas pat sarežģītākos uzdevumus, tādējādi esam ieguvuši gan klientu uzticību, gan radījuši mājaslapas, kas guvušas profesionāļu atzinību.
Lasīt vairāk

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu