Atvērt ar:

Pragmatik – profesionāls partneris virtuālā tēla izstrādē

Ja vēlaties parādīt savu produktu vai pakalpojumu visai pasaulei, atrast jaunus klientus vai sadarbības partnerus, kā arī attīstīt savu biznesu, bez savas mājaslapas neiztikt. Jau vairākus gadus Pragmatik īsteno visdažādākos digitālos risinājumus Latvijas jaudīgākajiem uzņēmumiem, un mājas lapu izstrāde ir mūsu ikdiena, tieši tāpēc mēs zinām, kas būs piemērotākais jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai tas izceltos un būtu ātri pamanāms plašajā un daudzveidīgajā interneta pasaulē.

Mājaslapas izstrāde profesionāļu rokām
Pragmatik komandā strādā profesionāļi, kuru portfolio ir atrodama visdažādāko web lapu izstrāde, inovatīvi digitāli risinājumi, kā arī lieliski satura paraugi. Šī kombinācija ir neaizstājama, kad nepieciešams izveidot pārliecinošu tēlu virtuālajā vidē, jo mūsu speciālisti nodrošinās pilnīgu mājas lapas informācijas arhitektūras izstrādi, tā nodrošinot mājas lapas precīzu struktūru un skaidru tehnisko risinājumu. Pragmatik dizaineri palīdzēs izvēlēties pašus piemērotākos radošos risinājumus, kas izcels uzņēmuma pašas būtiskākās kvalitātes. Mākslinieki radīs pārliecinošu uzņēmuma vizuālo tēlu virtuālajā pasaulē. Un mūsu tekstu autori noslīpēs ikvienu teikumu līdz sīkākajai šķautnītei, lai jaunā mājaslapa iemirdzētos plašajā digitālajā laukā un piesaistītu gan potenciālo klientu, gan sadarbības partneru uzmanību.

Web lapu izstrāde – kā sagatavoties?
Mājaslapas izstrāde sākas ar it kā pavisam vienkāršu un pašsaprotamu soli – jums jānoformulē, ar kādu mērķi vēlaties izveidot savu mājaslapu. Apsveriet, kādi būs mājaslapas mērķi.

  • Vai tā vēstīs par jūsu produktu vai pakalpojumu?
  • Vai tā rosinās kādām konkrētām darbībām?
  • Vai tajā varēs iegādāties preces vai pakalpojumus?

Rast atbildes uz šiem jautājumiem nepieciešams, lai saprastu, kādā virzienā tiks veidota mājaslapas arhitektūra. Tāpat ir būtiski identificēt, kas ir galvenie mērķi, kurus sasniegt palīdzēs jaunās mājaslapas izstrāde.

  • Vai vēlaties veicināt klientu interesi un palielināt pārdošanas rezultātus?
  • Vai vēlaties atsvaidzināt savu zīmolu un informēt par paplašināto produktu klāstu?
  • Vai varbūt vēlaties iepazīstināt ar pavisam jaunu produktu, par ko vēl neviens nav dzirdējis?

Mājas lapu izstrāde veiksmīgam biznesam

Kopā ar Pragmatik dizaineriem arī noskaidrosim, kāds būs lapas vizuālais noformējums – cik lielā mērā tiks izmantoti jau esošie risinājumi, un vai būs nepieciešami kādi papildinājumi. Ja īsti nav priekšstata, kādu vēlaties redzēt gala rezultātu, mūsu plašajā portfolio atradīsiet neskaitāmus dizaina paraugus, no kuriem smelties iedvesmu. Turklāt mājaslapas ir arī responsīvas – tās paredzētas ērtai lietošanai ne tikai datoros, bet arī mobilajās ierīcēs. Ja vēlaties vienkāršu, elegantu un arī finansiāli draudzīgāku mājaslapas izstrādi, noteikti variet izmantot kādu no mūsu sagatavotajiem šabloniem. Pragmatik ir sagatavojis vairākus universālus risinājumus, ko var pielāgot visdažādāko uzņēmumu vajadzībām – šādā gadījumā gatavo risinājumu saņemsiet ātrāk, un web lapu izstrāde izmaksās mazāk.

Kvalitatīvs saturs jūsu panākumiem
Savukārt par saturu parūpēsies mūsu tekstu autori, kuri pievērsīs īpašu uzmanību jūsu uzņēmuma specifikai un vajadzībām, atradīs īstos vārdus un izteiksmes līdzekļus, lai pilnībā atspoguļotu jūsu piedāvājuma būtību, kā arī sagatavos profesionālus tekstus, kas ļaus ikvienam interesentam atklāt jūsu uzņēmuma īpašās kvalitātes. Saturā iekļaujam arī SEO optimizētus tekstus, lai jaunā mājaslapa ātri vien nonāktu meklētāju rezultātu augšgalā. Par vizuālo pusi gādās mūsu fotogrāfi un mākslinieki, kuri atklās jūsu biznesa pašus pievilcīgākos rakursus. Mūsu eksperti zina, kas nepieciešams, lai mājas lapu izstrāde noritētu raiti un ar labiem rezultātiem, tieši tāpēc mūsu mājaslapas interneta vidē ir ātri pamanāmas un atpazīstamas. Uz rezultātu vērsti risinājumi, stila vienkāršība un izsmalcināti personīga pieeja ikvienam klientam – Pragmatik piedāvātā mājas lapu izstrāde ir gluži kā patīkams piedzīvojums ar ilgtspējīgu rezultātu.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu