Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

ilgtspējīgi & moderni risinājumi

Tehnoloģijas

Mājas lapu, e-veikalu un citu Web sistēmu programmēšana – ar uzsvaru uz funkcionalitāti, ātru darbību un ilgtspējīgu risinājumu.

Atzītākā satura vadības sistēma

Esam WordPress eksperti

Mūsu digitālā aģentūra izmanto Wordpress mājaslapu izstrādei, jo tā piedāvā elastību, pielāgojamību un intuitīvu satura pārvaldību. Wordpress piedāvā sniedz papildinājumu klāstu un ir open-source risinājums, kas ļauj pielāgot mājaslapas un nodrošināt klientiem inovatīvus risinājumus. Turklāt, tā ir populārākā SVS pasaulē un tai ir aktīva izstrādātāju kopienu.

30% pasaules interneta veikalu tiek darbināti ar WooCommerce

WooCommerce izstrāde

WooCommerce ir viens no labākajiem risinājumiem e-komercijas veikalu izveidei. Ar tās elastību, vieglu lietojamību un plašo papildinājumu klāstu, WooCommerce nodrošina spēcīgu un pielāgojamu platformu, lai veidotu veikalus atbilstoši individuālajām vajadzībām.

SAAS

Shopify interneta veikalu izstrāde

Interneta veikalu izveide ir kļuvusi par vienu no svarīgākajām priekšrocībām, ko mūsdienu digitālais laikmets mums piedāvā. Un viens no labākajiem veidiem, kā sākt savu e-komercijas biznesu vai paplašināt esošo biznesu, ir izveidot veikalu Shopify platformā.

Sazinies ar mums

Sniegsim Tev nepieciešamo konsultāciju!

Sveiki! Es palīdzēšu izvēlēties piemērotāko risinājumu, kā arī sniegšu bezmaksas konsultāciju par jebkuru no Pragmatik pakalpojumiem.

person-image

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773 info@pragmatik.lv
cta-bubble