Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

Pragmatik one

Vizītkartes mājaslapa

Kas ir Pragmatik One Page?

Pragmatik one-page jeb single-page mājaslapas risinājums ir standartizēts 1 sadaļas mājaslapas risinājums, kas ir viens no konkurētspējīgākajiem šāda veida mājaslapu risinājumiem tirgū.

Šo mājaslapas variantu bieži izvēlās mazi vai vidēji uzņēmumi, kuriem ir nepieciešama pamata klātbūtne internetā un to var saukt par vizītkartes tipa mājaslapu.

 

Ja jums nepieciešama pilnvērtīga vairāku sadaļu mājaslapa, tad jums labāk derēs Pragmatik Business mājas lapu izstrādes risinājums.

Īsumā

 • icon Zema cena
  no 400 eur
 • icon Īss izstrādes termiņš
  ~ 2 nedēļas
 • icon Mobile first dizains
  responsīvs dizains
 • icon Iespēja tulkot saturu
  bez ierobežojuma
 • icon Bezmaksas hostings
  3 mēnešus
 • icon Iespēja mainīt saturu bez programmētāja
  Protams
Saņemt piedāvājumu
person-img

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773

Šis nav DIY (dari pats) risinājums kā Squarespace / Wix / Mozello, bet jūs saņemsiet pakalpojumu, kas ietver vietnes dizaina un tehnisko izstrādi. To nodrošina mūsu aģentūras profesionāļi: projektu vadītāji, dizaineri un programmētāji. Satura izstrādi var iegādāties atsevišķi un pamatpakalpojumā tas netiek nodrošināts.

Lai dizaina paraugu ritinātu uz leju un augšu,
novietojiet uz tā kursoru.

Kas ietilpst pragmatik one page mājaslapas risinājumā?

Pragmatik One Page mājaslapas satura bloki *

Tu saņemsi vienas sadaļas mājaslapu kurā būs vairāki informatīvi bloki, ko varēsi izvēlēties pakalpojuma sniegšanas gaitā.
Lai gan konkrēti satura bloki var atšķirties atkarībā no mājaslapas mērķa un dizaina, šeit ir daži populārākie informācijas bloki, kas bieži sastopami vienas lapas mājaslapās:

* - Šie ir tikai daži populāri piemēri par informācijas blokiem, ko mūsu klienti parasti iekomeplektē vienas lapas mājaslapās. Šo bloku faktiskais sastāvs un secība var atšķirties atkarībā no jūsu un jūsu biznesa mērķiem, satura un dizaina vēlmēm.

Lapas augšējā daļa, kurā parasti ir vizuāli pievilcīgs attēls vai videoklips kopā ar īsu paskaidrojošo tekstu, kur lietotājs ir nonācis, apraksts vai kāds uzsaukums uz darbību. Tas kalpo kā ievads vietnei un nosaka kopējo toni. Mājaslapas apmeklētāja pirmais iespaids par jūsu uzņēmumu izveidojas pirmajās sekundēs no tās apmeklešānas brīža.

Šajā blokā ir sniegts īss pārskats par jūsu uzņēmumu / organizāciju, indivīdu vai produktu/pakalpojumu. Tas var ietvert informāciju par vispārīgu darbību, vēsturi, misiju, vērtībām vai unikāliem pārdošanas punktiem (Unique Selling Points vai Value proposition) kā arī priekšrocībām salīdzinājumā pret pārējiem konkurentiem.

Šajā sadaļā ir izceltas galvenās piedāvātās funkcijas vai pakalpojumi. Tas bieži sastāv no bloku vai kartīšu sērijas, kas apraksta katru funkciju / pakalpojumu kopā ar atbilstošiem attēliem, ikonām vai citiem grafiskām ilustrācijām.

Šajā blokā parasti tiek parādīti jūsu uzņēmuma iepriekšējo darbu, projektu vai produktu piemēri. Tas var ietvert attēlus, aprakstus, kas tiek eksponēti modālājos logo (pop-up window) un / vai saites uz ārējiem resursiem.

Šajā blokā tiek rādītas apmierinātu jūsu klientu vai klientu atsauksmes vai sadarbības partneru atsauksmes. Parasti tajā ir iekļauti to personu citāti, vārdi un dažreiz fotoattēli, kas saņēmuši pozitīvu pieredzi no jūsu uzņēmuma. Tas īpaši pozitīvi var ietekmēt jūsu potenciālo klientu lēmumu un sniedz papildu uzticamību jums un jūsu uzņēmumam

Ja vietne pārstāv uzņēmumu vai organizāciju, var tikt iekļauta komandas sadaļa, lai iepazīstinātu ar tās komandas locekļiem. Tajā var būt galveno komandas locekļu fotoattēli, vārdi, lomas, kontakti un īsas biogrāfijas.

Uzņēmumi, kas piedāvā gatavus produktus vai standartizētus pakalpojumus ar dažādām cenu noteikšanas iespējām. Šādā blokā bieži tiek parādīti pieejamie plāni, to iespējas un paredzamās izmaksas. Tas var palīdzēt apmeklētājiem izprast jūsu cenu politiku un pieņemt informētus lēmumus.

Šis bloks bieži tiek parādīts lapas beigās un ietver pamanāmu aicinājuma uz darbību pogu vai veidlapu. Tas mudina apmeklētājus veikt konkrētu darbību, piemēram, veikt pirkumu, reģistrēties epastu ziņām jūsu uzņēmuma, vai sazināties ar jums / jūsu uzņēmuma pārstāvi.

Šajā sadaļā ir sniegta kontaktinformācija, piemēram, e-pasta adrese, tālruņa numurs vai fiziskā adrese. Šajā blokā bieži tiek eksponēta Google / cita karte ar iespraudni, kura uzrāda jūsu uzņēmuma biroja lokāciju, kā arī pogas ar kuru palīdzību lietotāji var atvērt un iestatīt šo adresi kā galamērķi Google Maps vai Waze aplikācijās.

Ja jūs telefoniskas saziņas vietā labprātāk saņemiet rakstiskus pieprasījumus, tad mājaslapā var pievienot kontaktformu ar ko potenciālie klienti ar jums var uzsākt sarunu, kas ienāk jūsu epastā un tiek dublēta arī mājaslapas satura vadības sistēmā.

Kājenē vai pašā apakšējā mājaslapas sekcijā parasti ir papildu navigācijas saites, informācija par autortiesībām, privātumu, sīkdatņu politiku, sociālo mediju ikonas ar saitēm, kas ved uz jūsu organizācijas oficiālajiem kontiem attiecīgajos sociālājos tīklos un cita atbilstoša informācija.

Kas ietilpst cenā? Ko es saņemšu?

service-icon

Profesionāls, mūsdienīgs un askētisks dizains

service-icon

Mobile first risinājums

service-icon

Satura vadības sistēma

service-icon

Vairāku valodu atbalsts

service-icon

Meklētājservisiem draudzīga

service-icon

Bezmaksas hostings

Kā tikt pie pragmatik one page mājaslapas?

Pragmatik One Page izveides procesa soļi

 • Rakstiet ✉️ vai zvaniet 📲

 • Izrunājam velmes, mēs izveidojam piedāvājumu un vienojamies par izmaksām

 • Parakstam līgumu 🤝

 • Iesūtiet / gatavojam saturu, zīmola grāmatu vai vismaz logo vektorgrafikā

 • Veidojam projekta vizuālo izskatu 👨‍🎨

 • Programmējam 👨‍💻

 • Testējam, atkļūdojam

 • Ievadam bāzes saturu, nododam piekļuves jums, lai variet ievadīt visu saturu

 • Palaižam jūsu jauno mājaslapu produkcijā 🎉 🥂

Apzinamies, ka jūs katru dienu neveidojat mājaslapas un reklāmas materiālus. Tāpēc mūsu komanda ir gatava jums palīdzēt un konsultēt, lai jūs varētu saņemt atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Mēs palīdzēsim jums saprast, kā strukturēt saturu un efektīvi to prezentēt, kur likt uzsvarus un izmantot aicinājumus uz rīcību, lai jūsu mājaslapa būtu rūpīgi pārdomāts instruments.

Citi pakalpojumi par kuriem vērts padomāt:

service-icon

Bilžu izveide

service-icon

Teksta izstrāde

service-icon

Dizains

service-icon

Hostings

Sazinies ar mums

Sniegsim Tev nepieciešamo konsultāciju!

Sveiki! Es palīdzēšu izvēlēties piemērotāko risinājumu, kā arī sniegšu bezmaksas konsultāciju par jebkuru no Pragmatik pakalpojumiem.

person-image

Inga

Klientu konsultante & projektu vadītāja +371 25377773 info@pragmatik.lv
cta-bubble

Kapēc izvēlēties pragmatik

Pragmatik - profesionāls partneris virtuālā tēla izstrādē

Jau vairākus gadus Pragmatik īsteno visdažādākos digitālos risinājumus Latvijas jaudīgākajiem uzņēmumiem, un mājas lapu izstrāde ir mūsu ikdiena, tieši tāpēc mēs zinām, kas būs piemērotākais jūsu uzņēmuma vajadzībām, lai tas izceltos un būtu ātri pamanāms plašajā un daudzveidīgajā interneta pasaulē.

Populāri jautājumi un atbildes

 1. Mājaslapas izstrāde sākas ar it kā pavisam vienkāršu un pašsaprotamu soli – jums jānoformulē, ar kādu mērķi vēlaties izveidot savu mājaslapu. Apsveriet, kādi būs mājaslapas mērķi.

  Vai tā vēstīs par jūsu produktu vai pakalpojumu?
  Vai tā rosinās kādām konkrētām darbībām?
  Vai tajā varēs iegādāties preces vai pakalpojumus?

  Rast atbildes uz šiem jautājumiem nepieciešams, lai saprastu, kādā virzienā tiks veidota mājaslapas arhitektūra. Tāpat ir būtiski identificēt, kas ir galvenie mērķi, kurus sasniegt palīdzēs jaunās mājaslapas izstrāde.

  Vai vēlaties veicināt klientu interesi un palielināt pārdošanas rezultātus?
  Vai vēlaties atsvaidzināt savu zīmolu un informēt par paplašināto produktu klāstu?
  Vai varbūt vēlaties iepazīstināt ar pavisam jaunu produktu, par ko vēl neviens nav dzirdējis?

 2. Nē, Tev nav jāmāk programmēt vai dizainēt. Patiesībā, Tev tik kaut nedaudz jāmāk lietot datoru un formatēt saturu MS Word. Pēc projekta izstrādes mūsu darbinieki Tevi apmācīs lietot mājaslapas satura vadības sistēmu.