Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

mājaslapas, kas sniedz rezultātus

Mājaslapas izveide

Mēs veidojam pielāgotas mājaslapas bez bloku veidotājiem (block builder), izmantojot dizaina rīkus un personalizētu dizaina tēmu.

Mājas lapas ir kļuvušas par būtisku digitālās klātbūtnes sastāvdaļu, kas palīdz uzņēmumiem veidot savu zīmolu un piesaistīt jaunus klientus. Mūsu aģentūra, izmantojot WordPress platformu, rada klientiem mājas lapas bez bloku veidotājiem, bet ar mūsu dizaina rīkiem un pielāgotu dizaina tēmu, kas atbilst katras klienta individuālajām vajadzībām. Šajā rakstā aplūkosim mūsu aģentūras mājaslapas izveides procesu bez bloku veidotājiem un gatavām dizaina tēmām, bet izmantojot mūsu dizaina rīkus un personalizētu dizaina tēmu ar WordPress satura vadības sistēmu.

 

Kā mēs veidojam mājas lapas?

Mūsu pieeja mājaslapu izveidei sākas ar detalizētu klienta prasību izpēti. Sākotnēji, mēs rūpīgi uzklausām klienta vajadzības, mērķus un saprotam vai uzņēmuma ir izstrādāts zīmols vai pilna identitāte, lai saprastu, kā mājaslapa būtu jāizveido un kāda funkcionalitāte tai būtu jānodrošina. Šis sākuma posms ļauj mums izveidot skaidru redzējumu par to, kā mājaslapa būtu jādizainē, lai atbilstu klienta vēlmēm un prasībām.

Lai nodrošinātu pielāgotu dizainu, mēs izmantojam mūsu pašu izstrādātus dizaina rīkus – dizaina sistēmu un personalizētu dizaina tēmu, kas pēc tam tiek pielāgota mūsu klientu vajadzībām. Šis pieejas veids ļauj mums izveidot un pielāgot dizainu, kas atspoguļo klienta zīmolu un identitāti, iekļaujot nepieciešamos dizaina elementus un funkcionalitāti, tajā pat laikā ekonomējot laiku un klienta naudu. Šī pieeja palīdz mums izveidot unikālu mājaslapu, kas izceļas no standarta bloku veidotāju piedāvājumiem un nodrošina klientam unikālu digitālo klātbūtni.

Kā jau minējām, mūsu aģentūrā mēs izmantojam WordPress platformu kā pamatu mājaslapu izveidei. WordPress ir populāra un droša platforma, kas piedāvā plašu iespēju klāstu un lieliskas SEO funkcijas. Mūsu pielāgotā dizaina tēma tiek integrēta WordPress sistēmā, kas nodrošina vieglu administrēšanu un pielāgošanu klientiem. Tas nozīmē, ka klienti var viegli vadīt savu mājaslapu un veikt izmaiņas bez tehniskām zināšanām.

Turklāt, mēs pievēršam uzmanību arī SEO principu ievērošanai, lai nodrošinātu, ka klienta mājaslapa ir optimizēta meklētājprogrammām un viegli atrodama tieši tiem cilvēkiem, kas meklē saistītu saturu vai pakalpojumus. Pēc papildu lūguma mēs veicam atslēgvārdu izpēti, nodrošinām pareizu meta aprakstu un saturu izstrādi, kas atbilst klienta uzņēmumam un mērķauditorijai. Augstas konkurences apstākļos piedāvājam izmantot arī mūsu SEO pakalpojumus.

Mājaslapas izveide bez bloku veidotājiem, bet ar mūsu dizaina rīkiem un personalizētu dizaina tēmu, nodrošina klientiem unikālu un pielāgotu digitālo klātbūtni. Mūsu aģentūra, izmantojot WordPress platformu, sniedz iespēju klientiem paļauties uz drošu, viegli pielāgojamu un SEO draudzīgu mājaslapu. Sāciet veidot savu digitālo klātbūtni, kas izceļas no pārējiem un atbilst jūsu klientu prasībām, izvēloties mūsu aģentūru un mūsu pielāgotos dizaina risinājumus.

 

Pirmie soļi uzņēmuma mājaslapas izveidē

Galvenie soļi uzņēmuma mājaslapas izveidē ir šādi:

  • Mājaslapas plānošana un stratēģija – Izstrādāt mājaslapas mērķus un uzdevumus, identificēt mērķauditoriju un noteikt, kāda informācija un funkcijas būs nepieciešamas.
  • Mājaslapas saturs un informācija – Izveidot kvalitatīvu un mērķauditorijai atbilstošu saturu, iekļaujot uzņēmuma informāciju, produktu vai pakalpojumu aprakstus un citu svarīgu informāciju.
  • Mājas lapas dizains un izkārtojums – Izvēlēties vizuālo stilu un izkārtojumu, kas atbilst uzņēmuma zīmolam un nodrošina labu lietotāju pieredzi. Svarīgi, lai iepriekš būtu izstrādāts atbilsotšs zīmols un tā lietošanas vadlīnijas jeb grafiskā valoda.
  • Mājas lapu tehniskā izstrāde – Izstrādāt tehniski pareizu, ātrdarbīgu un atbilstošu mājaslapas risinājumu ar WordPress satura vadības sistēmu.
  • Mājaslapas optimizācija – Nodrošināt, ka mājaslapa ir optimizēta meklētājprogrammām (SEO) un iekļauj pareizos atslēgvārdus, meta aprakstus un citus SEO elementus, lai palielinātu mājaslapas redzamību meklēšanas rezultātos. * Ir atkarīga no satura veidotāja (bieži vien tā ir klienta atbildība)
  • Testēšana un labojumi – Pirms mājaslapas publicēšanas produkcijā nepieciešams veikt detalizētu vizuāl un funkcionālo testēšanu, lai pārliecinātos, ka visi elementi darbojas pareizi un mājaslapa ir viegli lietojama.
  • Mājaslapas publicēšana un uzturēšana – Publicēt mājaslapu, veikt akcepttestēšanu un pēcpublicēšanas pārvaldību, kā arī regulāri atjaunināt saturu un veikt tehniskos atjauninājumus (mūsu aģentūra piedāvā pakalpojumu: Mājaslapas tehniskā apkope).

Kāds ir svarīgākais elements uzņēmuma mājaslapā?

Svarīgākais dizaina elements uzņēmuma mājaslapā ir tās saturs. Labi izstrādāts un pielāgots saturs, kas atbilst uzņēmuma zīmolam un nodrošina labu lietotāju pieredzi, ir būtisks, lai piesaistītu un uzturētu apmeklētājus. Pārdomāts mājaslapas saturs un pasniegšanas izkārtojums, krāsu palete, attēli un tipogrāfija ir daži no svarīgākajiem dizaina elementiem, kas palīdz izveidot profesionālu un piesaistošu mājaslapu.

 

Saturs, ko vajadzētu obligāti iekļaut uzņēmuma mājaslapā

Uzņēmuma mājaslapā vajadzētu iekļaut dažāda veida un rakstura saturu, kas sniedz svarīgu informāciju par uzņēmumu, tā produktiem vai pakalpojumiem un nodrošina lietotājiem pilnvērtīgu informācij. Būtu nepieciešams, lai mājas lapas saturs ietver uzņēmuma aprakstu, produktu vai pakalpojumu aprakstus, klientu atsauksmes, informāciju par kontaktiem, bieži uzdotus jautājumus (FAQ) un bloga rakstus. Svarīgi ir arī nodrošināt, ka satura elementi ir pareizi strukturēti un viegli saprotami.

 

Kāpēc ir svarīgi optimizēt mājaslapu meklētājprogrammām?

Mājaslapas optimizācija meklētājprogrammām ir svarīga, lai palielinātu mājaslapas redzamību organiskajos meklēšanas rezultātos. Optimizēta mājaslapa, kas atbilst meklēšanas algoritmu prasībām, ir vieglāk atrodama jūsu potenciālajiem klientiem, kas meklē saistītu saturu vai pakalpojumus. Laba SEO prakse ietver pārdomātu atslēgvārdu izvēli un ievietošanu, pareizus meta aprakstus un URL struktūru, kvalitatīvu satura izveidi un efektīvu saišu veidošanu (gan iekšējo saišu, gan ārējo). Optimizēta mājaslapa var ievērojami palielināt mājaslapas apmeklētāju skaitu un potenciālo klientu loku.