Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

Globāli >40% no visām mājaslapām ir būvētas uz WP

Mājaslapas tehniskā apkope

Regulāra Wordpress atjaunināšana ir būtiski svarīga, lai nodrošinātu mājaslapas drošību, novērstu drošības trūkumus un saglabātu optimālu veiktspēju.

Lai ilgi uzturētu jūsu uzņēmumam WordPress mājaslapu labā stāvoklī un nodrošinātu tās ilgtspēju, nepieciešama regulāra WordPress un komponenšu apkope. Tas ietver dažādas darbības, sākot no drošības atjauninājumiem līdz datu bāzes optimizācijai un veiktspējas uzlabošanai. Mūsu aģentūra piedāvā profesionālu WordPress apkopi, nodrošinot jūsu mājaslapas optimālu darbību un lai tā sniedz lietotājiem lietderīgu pieredzi.

WordPress atjauninājumi un to nozīme

Viens no galvenajām iemesliem, kāpēc WordPress apkope ir tik svarīga, ir drošība. WordPress ir viena no populārākajām vietņu izstrādes platformām, tāpēc tā ir piesaistījusi arī nevēlamus uzbrukumus un mēģinājumus iekļūt platformas drošībā. Lai novērstu šos riskus, nepieciešams regulāri atjaunināt WordPress kodu, tēmas un spraudņus, kas novērsīs atklātas drošības trūkumus un nodrošinās jūsu vietnes aizsardzību pret ļaunprātīgu izmantošanu.

Papildus drošībai, WordPress apkope arī nodrošina optimālu veiktspēju un vietnes darbību. Regulāri veiktas datu bāzes optimizācijas palīdz uzlabot vietnes ielādes ātrumu un efektivitāti. Turklāt, veicot atbilstošus tehniskos uzlabojumus, piemēram, kešošanas (caching) iestatījumu pielāgošanu un failu kompresiju, mēs varam nodrošināt, ka jūsu vietne darbojas optimāli un piedāvā lietotājiem ātru un nemainīgu pieredzi.

Mūsu aģentūra veic WordPress apkopi kontrolētā vidē, lai novērstu jebkādu negatīvu ietekmi uz produkcijā esošo mājaslapu. Ar izstrādes vidi un testēšanas procesu mēs nodrošinām, ka visi izmaiņu un atjauninājumu darbi tiek veikti bez ietekmes uz jūsu produkcijā esošo web lapu. Tas ļauj mums pārliecināties par vietnes stabilitāti un pareizu darbību pirms izmaiņu ieviešanas produkcijā. Tikai tad, kad atjaunotā mājaslapa ir notestēta un atkļūdota, to varam likt produkcijā.

Kopumā, WordPress vietnes apkope ir būtisks solis, lai nodrošinātu jūsu vietnes drošību, optimālu veiktspēju un ilgtspēju. Mūsu aģentūra specializējas WordPress apkopē un piedāvā profesionālu un kontrolētu pieeju, kas nodrošinās, ka jūsu vietne darbojas ideāli. Atstājiet apkopes procesu mūsu pārziņā, lai jūs variet koncentrēties uz sava biznesa attīstību.