Labs web dizains ir ļoti būtisks faktors lapas apmeklētāju uzticamības radīšanā. Ikvienai mājaslapai jāatspoguļo tā uzņēmuma vērtības un vizuālā identitāte, tāpēc uzsākot katru projektu ņemam vērā uzņēmuma prasības pret weblapas dizainu. Mūsu dizaineru komanda vienmēr ir gatava radīt radošus un vizuāli pievilcīgus web dizaina risinājumus, kas piesaistīs potenciālo klientu uzmanību.

Jūsu jaunajai mājaslapai dots vien mirklis laika, lai noturētu lapas apmeklētāja uzmanību. Ja Jūsu lapai ir liels atlēcienu rādītājs, jeb tā dēvētais “bounce rate”, kas apzīmē to lapas lietotāju skaitu, kas pēc tās atvēršanas vairs neturpina pētīt lapas saturu, viens no iemesliem var būt slikts mājaslapas dizains. Gan web lapas kopējais vizuālais tēls, gan informācijas izvietojums var vai nu atbaidīt potenciālo klientu, vai tieši otrādi – aicināt lapas apmeklētāju izmantot Jūsu pakalpojumus, iegādāties produktus vai pievērst uzmanību lapas saturam.

Atkarībā no mērķa, ko vēlaties sasniegt ar savas jaunās mājaslapas palīdzību, kā arī nepieciešamajām funkcionalitātēm, mūsu pieredzējušie dizaineri izvērtē un iesaka, kāds web dizaina risinājums būs veiksmīgs. Šajā procesā mēs ņemam vērā klienta vēlmes attiecībā uz to, kam pievērst apmeklētāju uzmanību pirmām kārtām, kā arī apzinām plānoto web lapas saturu un, ciešā komunikācijā ar klientu, izvērtējam kādu dizaina stilu katrā projektā izvēlēties. Tāpat jebkuru web dizainu pielāgojam uzņēmuma vizuālajai identitātei, taču, ja zīmols ir jauns vai tieši otrādi – novecojis -, varam piedāvāt radīt tam vizuālo identitāti, kā arī izstrādāt arī zīmolvedības vadlīnijas.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu