Adrese

Kr. Valdemāra 38, Rīga, LV-1010

Skatīt kartē

Atzītākā satura vadības sistēma

Esam WordPress un WooCommerce eksperti

Šodienas konkurences pārpilnajā digitālajā vidē mājaslapai jābūt vizuāli pievilcīgai un unikālai, lai uzņēmumi izceltos savu konkurentu vidū. Mēs izmantojam WordPress platformu, lai izveidotu mājaslapas, kas būtu tīkamas jūsu auditorijai un veicinātu uzņēmuma izaugsmi. Šajā rakstā mēs apskatīsim, kāpēc WordPress ir mūsu tehnoloģiju izvēle un kā tas ļauj mums sasniegt izcilus rezultātus, akcentējot pielāgotu dizainu neizvēloties plaši pieejamos bloku veidotājus (jev block builders).

Nepārspējama elastība un pielāgojamība

WordPress, kā satura pārvaldības sistēma (CMS), nodrošina nevainojamu elastību, ļaujot mums izveidot patiešām unikālus dizainus mūsu klientiem. Kamēr daudzas aģentūras savus projektus balsta uz bloku veidotājiem un iepriekš iegādātām sagatavēm, mēs ticam radoši izstrādātām mājaslapām, kas radītas kombinācijā ar mūsu iestrādnēm. Tas ļauj mums veidot lapas, kas atspoguļo katra klienta zīmolu, tā identitāti un mērķus. Ar WordPress mums ir pilnīga brīvība projektēt un īstenot pielāgotus izkārtojumus.

Lietotājam draudzīga saskarne vieglai satura pārvaldībai

WordPress ir lietotājam draudzīgā un vienkārša saskarne. Vadības paneli esam īpaši pielāgojuši, tikai jūsu uzņēmuma vajadzībām un jums nepieciešamajam mājaslapas instrumentārijam. Mūsu klienti, neatkarīgi no datora prasmēm, var viegli pārvietoties pa administrēšanas paneli, pievienot vai rediģēt saturu un augšupielādēt multivides saturu. Šāda interaktīva pieeja dod mūsu klientiem pašiem pārvaldīt savas mājaslapas un veikt reāllaika atjauninājumus, saglabājot to pielāgoto dizainu un tajā pata laikā esot neatkarīgiem no izstrādātājiem.

Optimizēta veiktspēja ar pielāgotiem risinājumiem

Mēs saprotam, ka izcilam dizainam nevajadzētu ietekmēt mājaslapas veiktspēju. Ar WordPress mums ir iespēja optimizēt katru mājaslapas veiktspējas aspektu, pielāgojot savus risinājumus. Šāda pieeja nodrošina optimizētu kodu, efektīvu resursu izmantošanu un uzlabotu ielādes ātrumu, rezultējoties optimālā lietotāja pieredzē. Izvairoties no bloku veidotājiem un izvēloties pielāgotu kodēšanu, mēs radām mājaslapas, kas ne tikai izskatās apburoši, bet arī darbojas bez traucējumiem visos ierīcēs.

Responsīvs dizains un mobilo ierīču optimizācija

Šodienas lietotāji pārlūko internetu dažādās ierīcēs, tāpēc mobilo ierīču optimizācija ir obligāta nepieciešamība. Mēs – Pragmatik īstenojam šo funkciju un kombinējam to ar mūsu pielāgoto dizainu, lai radītu mājaslapas, kas ir vizuāli pievilcīgas un pilnībā funkcionālas visās ierīcēs, pastiprinot mūsu klientu zīmolu klātbūtni.

Pastāvīga attīstība un atbalsts

Kā atvērtā koda platforma, WordPress gūst labumu no plašas attīstītāju, dizaineru un entuziastu kopienas, kas nepārtraukti strādā, lai uzlabotu platformas funkcijas, drošību un kopējo veiktspēju. Regulāras atjaunināšanas un labojumi nodrošina, ka WordPress mājaslapas paliek drošas un saderīgas ar mainīgajiem tīmekļa standartiem.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem regulāras mājaslapas atjaunināšanas iespējas (sākot no 1x gadā, līdz pat 4x gadā).

 

Mēs stingri ticam WordPress spēkam, lai izveidotu vizuāli pievilcīgas un unikālas dizaina mājaslapas, kas atstāj ilgstošu iespaidu. Izvairoties no bloku veidotājiem un izvēloties pielāgotu dizainu, mēs sniedzam mūsu klientiem uz viņu zīmolu un mērķiem balstītas digitālās pieredzes. Ar WordPress kā mūsu uzticamu sabiedroto mēs izmantojam rīkus, lai pārvērstu radošās vīzijas par apburošām mājaslapām, kas pievilina auditoriju, palielina zīmola redzamību un nes konkrētus rezultātus jūsu biznesam.

Aicinam jūs uz sarunu par Pragmatik produktu un kopā radīsim pielāgotu dizaina mājaslapu, kas izceļ jūsu uzņēmumu. Sazinieties ar mums šodien, lai izpētītu, kā mūsu ekspertīze un tehnoloģiskās iespējas var stiprināt jūsu tiešsaistes klātbūtni.