Lai mājaslapa veiksmīgi pildītu savu informējošo funkciju, tai nepieciešams kvalitatīvs un viegli uztverams saturs – teksti, kas palīdzētu potenciālajiem klientiem izprast uzņēmuma darbības principus un piedāvāto pakalpojumu vai produktu nianses. Ja nav laika vai nepieciešamo iemaņu šāda satura radīšanā, uzticiet mājaslapas tekstu izstrādi Pragmatik profesionāļiem, kas aprakstīs Jūsu produkciju vai sniegto pakalpojumu viegli saprotamā un kvalitatīvā veidā.

Vienmēr jāatceras, ka Jūsu uzņēmuma mājaslapa, ir kā vizītkarte tīmeklī, kurā ir neaptverams skaits citu tādu pašu vizītkaršu, starp kurām lietotājs mēģina atrast sev interesējošo informāciju. Mūsuprāt, ikvienas mājaslapas saturam jābūt korektam, kvalitatīvam, kā arī vēlams – SEO optimizētam. SEO optimizācija palīdz Jūsu mājaslapai iegūt augstāku vietu meklējumprogrammās, kā Google, Bing, Yahoo un tamldzīgās vietnēs. Tas veicina zīmola atpazīstamību, no kā bieži atkarīgs tas, vai potenciālais klients izvēlēsies izmantot tieši Jūsu uzņēmuma pakalpojumus.

Lai radītu jaunu tekstuālo saturu Jūsu uzņēmuma mājaslapai, vispirms veiksim divas stundas ilgu interviju. Tās laikā noskaidrosim būtiskāko informāciju, ko vēlaties izcelt savā jaunajā lapā, kā arī pārrunsim citas nianses, kas saistītas ar Jūsu uzņēmuma darbību un būtu noderīgas jauno mājas lapas tekstu izveidē. Balstoties uz intervijā iegūto informāciju, radīsim pirmo uzmetumu, ko nosūtīsim atbildīgajam uzņēmuma pārstāvim, apstiprināšanai un, ja nepieciešams, korekcijai. Pēc klienta komentāru un piezīmju saņemšanas, veiksim nepieciešamos labojumus, lai jau drīzumā jūsu mājaslapa būtu pilna ar kvalitatīviem tekstiem.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu