Tā dēvētais weblapas front-end ir ikvienam lietotājam pieejamā mājaslapas daļa un viss, kas tajā attēlots. Šī ir tā mājaslapas daļa, kas saņem lietotāju pieprasījumus un respondē uz tiem, lai nodrošinātu labu lietotāja pieredzi, jeb tā dēvēto user experience (UX).

Lai kāds būtu tās apmeklētāju skaits, mājaslapas dizainam, animācijām un funkcionalitātēm diezgan ātrā laikā jāveic noteiktās darbības, lai lapa būtu lietotājam lietderīga. Gadījumos, kad lietotājam redzamā mājaslapas daļa nefunkcionē vai neattēlojas, kā paredzēts dizainā, ir lielāka iespēja, ka lietotājs šo lapu aizvērs un meklēs sev nepieciešamo informāciju vai pakalpojumu pie konkurentiem.

Lai jūsu weblapa būtu lietotājiem ērta un uzrunātu pēc iespējas vairāk potenciālo klientu vai sadarbības partneru, vienmēr vērts vērsties pie profesionāļiem, kas ar front-end programmēšanu nodarbojas ikdienā. Pragmatik risinājumu ir izstrādājusi digitālā aģentūra, kas vairākus gadus ir īstenojusi digitālus projektus Latvijas uzņēmumiem, tāpēc esam droši, ka tiksim galā ar dažādākajiem uzdevumiem.

Uzņemamies ne vien vienkāršāku mājaslapu izstrādi, bet arī rodam risinājumus nestandarta vajadzībām, piemēram, strādājam ar jau pastāvošām mājaslapām, kam nepieciešami uzlabojumi, vai veicam tikai daļēju mājaslapas programmēšanu, ja projekts ir jau iesākts, bet kādu iemeslu dēļ nav pabeigts.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu