Kaut arī lielu daļu dzīves mūsdienās pavadām internetā, joprojām aktuāli ir arī drukātie reklāmas un prezentācijas materiāli. Ja Jūsu uzņēmumam nepieciešama drukas materiālu maketēšana, uzticiet to profesionāliem dizaineriem! Nekvalitatīvs reklāmas materiāls var negatīvi ietekmēt Jūsu uzņēmuma tēlu un sniegt priekšrocības Jūsu konkurentiem. Ikviena maketa izstrādē jaņem vērā gan konkrētā zīmola vadlīnijas, gan dizaina jomas tendences.

Gluži kā mājaslapu izstrādē, svarīgi apzināties kādiem mērķiem konkrētais drukas materiāls tiks izmantots un kādu rezultātu no tā vēlaties iegūt. Mūsu radošā komanda palīdzēs orientēties plašajā drukas materiālu klāstā un radīs nepieciešamos dizainus Jūsu vajadzībām. Piedāvājam arī kvalitatīvu prezentācijas materiālu izstrādi, vienalga, vai tā būtu drukāta prezentācijas brošūra, vai ierīcēs apskatāma, Jums ērtā faila formātā izveidota prezentācija.

Ieklausoties klientu vajadzībās, esam radījuši visdažādākos dizaina risinājumus – mums ir pieredze informatīvu bukletu, vizītkaršu, flajeru, dažādu prezentācijas materiālu, plakātu un citu drukātās reklāmas formu dizaina izstrādē. Taču plašajā vides un drukātās reklāmas iespēju pasaulē ir daudz kreatīvu risinājumu, ko apgūt un izmantot zīmola atpazīstamības veicināšanai, tāpēc aicinām vērsties pie mūsu profesionālajiem dizaineriem arī tad, ja nepieciešama nestandarta pieeja Jūsu reklāmas projektam.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu