Būtisks faktors veiksmīgas un peļņu nesošas mājaslapas izveidē ir kvalitatīvu attēlu izvietošana tajā. Ne visiem ir iespēja šādus attēlus radīt pašiem vai piesaistīt fotogrāfu šī uzdevuma veikšanai, tāpēc piedāvājam atbrīvot Jūs no raizēm par šo jautājumu. Organizējam fotosesijas dažādām vajadzībām – gan uzņēmuma produktu foto, darbinieku fotosesijas, kā arī varam radīt biroja telpu, ražotņu un cita veida attēlus ievietošanai mājaslapā.

Uzskatām, ka mūsu uzdevums ir panākt maksimāli kvalitatīvu rezultātu, lai Jūsu mājaslapa būtu ne vien ērta un informējoša, bet arī sniegtu estētisko baudījumu tās apmeklētājiem. Jau pirms fotosesijas vienosimies par to, kāda veida attēlus radīsim un kādam mērķim tie tiks izmantoti. Pēc fotosesijas saņemsiet 10 apstrādātus, kvalitatīvus attēlus, ko pēcāk varēsiet izmantot arī citiem mērķiem, ne tikai ievietošanai mājaslapā. Ja nepieciešams izveidot vairāk par piedāvājumā iekļautajiem 10 attēliem, jo sevišķi ja runājam par produktu foto izveidi, protams, iespējams vienoties arī par dažādiem sadarbības nosacījumiem attiecībā uz fotosesiju organizāciju.  

Uzklausot savu klientu vajadzības, vienmēr tiecamies sasniegt uzstrādītos mērķus augstākajā kvalitātē, tāpēc katrai niansei gan mājaslapu izstrādē, gan to vizuālajā noformēšanā, pievēršam lielu uzmanību. Vienmēr priecājamies atbildēt uz jautājumiem un atrast risinājumus, kas būtu izdevīgi un kvalitatīvi.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu