Ar IT jomu nesaistītam cilvēkam back-end programmēšanas koncepts var šķist nesaprotams un sarežģīts, bet labā ziņa ir tā, ka nav jāapgūst programmēšana, lai iegūtu apjausmu par to, kas ir tas ir. Ja esat uzņēmuma, kādas tā struktūrvienības vai projektu vadītājs, šādas zināšanas noteikti var noderēt un palīdzēt izsprast konkrētas vajadzības.

Lai Jūsu mājaslapa atainotos tā, kā tas paredzēts tās dizainā, kā arī tai piemistu visas nepieciešamās funkcionalitātes, pie darba tiek liktas neskaitāmas kodu rindas, ko lapas apmeklētājs nemaz neierauga. Visa šī vide, kā arī satura vadības sistēma arī ir tā dēvētais back-end. Visi back-end procesi norisinās uz servera, kurā mājaslapa tiek uzglabāta, tāpēc to mēdz dēvēt arī par mājaslapas servera pusi. Veiksmīga mājaslapa ir tāda, kurā back-end procesi noris pietiekami ātri, lai reaģētu uz front-end, jeb tā dēvētās lietotāju puses pieprasījumiem – klikšķiem, teksta ievadi un tamlīdzīgi.

Pragmatik back-end programmētāji rūpējas par to, lai Jūsu weblapai piemistu visas funkcijas, kas nepieciešamas, ņemot vērā izvēlētās jomas specifiku. Uzņemamies ne vien vienkāršāku mājaslapu izstrādi, bet arī rodam risinājumus nestandarta vajadzībām, piemēram, strādājam ar jau pastāvošām mājaslapām, kam nepieciešami uzlabojumi.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Labprāt atbildēsim uz Taviem jautājumiem! Zvani vai raksti mums un kopā mēs noteikti atradīsim labāko rīsinājumu!

Pieteikums ir nosūtīts!

Paldies, ka aizpildījāt formu